Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
5 gwiazdek dla calibry! Trafiłem do sklepu na hallera od razu i poczułem tam swoich ! Krzysiek gość z ogromną wiedzą w kilka minut dobrał mi nowy lepszy zestaw i dwa liquidy w nowych dla mnie smakach. Konkretny i ogarnięty jesli chodzi o sprawy e dymu. Atmosfera luzik, a podejscie profeska. Wroce bedac nastepny raz we władku!!
~ Karoola
Wpadłem przypadkiem, a zostałem dłużej niż planowałem – ziomek za ladą mega ogarnięty, zna każdy sprzęt i potrafi doradzić konkretnie, bez ściemy. Fajna atmosfera, czuć luz, ale i profesjonalizm. Taki vape shop to skarb w Władysławowie!
~ la m
Serio, to chyba NAJLEPSZY sklep z epapierosami jaki ogarniam w okolicy. Dużo grzalek, duzo smakow, wszystko świeże i nie jakies bload podróbki. Obsługa mega miła, pomogli mi wybrać aromat idealny na chill nad morzem 😎
~ Bartek K
Świetna obsługa, pan w zaroście się zna na rzeczy i potrafi dobrze doradzić pod indywidualnego klienta, bardzo duży wybór w asortymencie. Najprościej mówiąc kompletny vape shop z prawdziwego zdarzenia😊
~ Przemek G
Wczoraj byłem nowy sprzęt profesjonalna obsługa pomogła mi dobrać odpowiedniego do mnie i wszystko przebiegło sprawnie . Obsługa na najwyższym poziomie asortyment szeroki więc śmiało można przebierać
~ Hah Y
Świetny sklep z e-papierosami! Obsługa zna się na rzeczy i potrafi doradzić, nawet jak wchodzisz kompletnie zielony w temat. Mają duży wybór liquidów. Ceny uczciwe. Zdecydowanie wrócę po więcej!
~ marcel h
Jestem bardzo zadowolona że mogę kupować w tym sklepie jest tanio jest mega duży wybór olejkow co dla mnie jest wręcz idealnie. Obsługa fantastyczna i pomocna. Polecam wszystkim!!
~ Kaja D
Dla mnie super , bez problemu otrzymałem pomoc w kupnie swojego 1 sprzętu oraz olejku , a co do asortymentu to dla mnie jest bardzo duży aż ciężko się zdecydować.
Zdecydowane 5 gwiazdek
~ Patryk J
Sprzedawca pomocny, zawsze doradzi i co najwazniejsze zna się na rzeczy, polecam panie Krzysztofie! Ps. Zaopatrzenie lepsze jak na ktorym kolwiek polwyspie 😁
~ MrBaran112 S
Fajny sklep i super sprzedawca, pomocny i z uśmiechem;) bardzo polecam. Jest co wybierać z asortymentu a obsługa klienta dodatkowo na plus. Na pewno będę częściej zachodzić.
~ Ala D
Sklep jest nowoczesny, dobrze zorganizowany i czysty. Wnętrze urządzone w stylu, który sprzyja spokojnym zakupom. Panuje luźna, bezpretensjonalna atmosfera
~ Karol M
Super gość z krzysia zna się na branży i jest komunikatywny sklep doposazony na maaaxa i super ceny. Zestawy są mega korzystne, a wybór smaków jest ogromny
~ Krystian O
Woow dym jest mega gesty olej super smak KLIMACIK KLIMACIK za lada dobry ziomeczek, wpadlismy do władka na 3 dni i potrezbowalismy olejkow, calibra to swietny wybor
~ Grzegorz W
Bardzo miła obsługa . Sklep jest zawsze punktualnie otwarty, w środku bardzo zadbany Pracownik zawsze służy pomocą . Pelen asortyment
~ Andrzej S
Obsługa klienta na najwyższym poziomie, bardzo miły sprzedawca, bardzo dobrze traktują klienta czy to przez Facebook'a, czy w samym lokalu. Polecam serdecznie 😁
~ D.P
Polecam kolegę ze sklepu, bardzo zaangażowany, pomocny i życzliwy.
Nie ma się do czego przyczepić! :)
Duży plus za luźną atmosferę :)
~ Ally B
sprzedawca zna sie na rzeczy a sklep pelny, robie zakupy od roku i nigdy nic mi sie nie zepsuło naprawde warto
~ ProInk
Naprawdę w porządku sprzedawca, zna się na swojej robocie i potrafi dobrze doradzić. Polecam to miejsce i jeszcze nie raz zawitam!
~ Mr G
Spory asortyment, każdy znajdzie coś dla siebie.
Pracownicy zawsze doradzą i nigdy się nie zawiodłem na tym.
~ Tomek M
Niech was nie zmyli wystrój na zewnątrz- w srodku wszystko na tiptop. Obsługa mrga miła, zna sie na rzeczy. Pozdrawiam cieplutko
~ Opod
Świetnie wyposażony sklep, bardzo doinformowany sprzedawca z super nastawieniem do klienta. Na pewno tu wrócę!
~ Ola G
Super sprzedawca, miły, zabawny i zawsze dobrze doradzi, a sklep zawsze utrzymany w czystości. Z pewnością będę tam wracać.
~ Kamila W
Sklep jest bardzo wyposażony, a sprzedawca bardzo pomocny przy wyborze nowego sprzętu. Polecam wszystkim!
~ dejv a
Sklep z dobrym wyposażeniem, sprzedawca miły i pomocny przy wyborze liquidów i nowego sprzętu. Gorąco polecam!
~ Krzychu K