Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

5 gwiazdek dla calibry! Trafiłem do sklepu na hallera od razu i poczułem tam swoich ! Krzysiek gość z ogromną wiedzą w kilka minut dobrał mi nowy lepszy zestaw i dwa liquidy w nowych dla mnie smakach. Konkretny i ogarnięty jesli chodzi o sprawy e dymu. Atmosfera luzik, a podejscie profeska. Wroce bedac nastepny raz we władku!! ~ Karoola
Wpadłem przypadkiem, a zostałem dłużej niż planowałem – ziomek za ladą mega ogarnięty, zna każdy sprzęt i potrafi doradzić konkretnie, bez ściemy. Fajna atmosfera, czuć luz, ale i profesjonalizm. Taki vape shop to skarb w Władysławowie! ~ la m
Serio, to chyba NAJLEPSZY sklep z epapierosami jaki ogarniam w okolicy. Dużo grzalek, duzo smakow, wszystko świeże i nie jakies bload podróbki. Obsługa mega miła, pomogli mi wybrać aromat idealny na chill nad morzem 😎 ~ Bartek K
Świetna obsługa, pan w zaroście się zna na rzeczy i potrafi dobrze doradzić pod indywidualnego klienta, bardzo duży wybór w asortymencie. Najprościej mówiąc kompletny vape shop z prawdziwego zdarzenia😊 ~ Przemek G
Wczoraj byłem nowy sprzęt profesjonalna obsługa pomogła mi dobrać odpowiedniego do mnie i wszystko przebiegło sprawnie . Obsługa na najwyższym poziomie asortyment szeroki więc śmiało można przebierać ~ Hah Y
Świetny sklep z e-papierosami! Obsługa zna się na rzeczy i potrafi doradzić, nawet jak wchodzisz kompletnie zielony w temat. Mają duży wybór liquidów. Ceny uczciwe. Zdecydowanie wrócę po więcej! ~ marcel h
Jestem bardzo zadowolona że mogę kupować w tym sklepie jest tanio jest mega duży wybór olejkow co dla mnie jest wręcz idealnie. Obsługa fantastyczna i pomocna. Polecam wszystkim!! ~ Kaja D
Dla mnie super , bez problemu otrzymałem pomoc w kupnie swojego 1 sprzętu oraz olejku , a co do asortymentu to dla mnie jest bardzo duży aż ciężko się zdecydować. Zdecydowane 5 gwiazdek ~ Patryk J
Sprzedawca pomocny, zawsze doradzi i co najwazniejsze zna się na rzeczy, polecam panie Krzysztofie! Ps. Zaopatrzenie lepsze jak na ktorym kolwiek polwyspie 😁 ~ MrBaran112 S
Fajny sklep i super sprzedawca, pomocny i z uśmiechem;) bardzo polecam. Jest co wybierać z asortymentu a obsługa klienta dodatkowo na plus. Na pewno będę częściej zachodzić. ~ Ala D
Sklep jest nowoczesny, dobrze zorganizowany i czysty. Wnętrze urządzone w stylu, który sprzyja spokojnym zakupom. Panuje luźna, bezpretensjonalna atmosfera ~ Karol M
Super gość z krzysia zna się na branży i jest komunikatywny sklep doposazony na maaaxa i super ceny. Zestawy są mega korzystne, a wybór smaków jest ogromny ~ Krystian O
Woow dym jest mega gesty olej super smak KLIMACIK KLIMACIK za lada dobry ziomeczek, wpadlismy do władka na 3 dni i potrezbowalismy olejkow, calibra to swietny wybor ~ Grzegorz W
Bardzo miła obsługa . Sklep jest zawsze punktualnie otwarty, w środku bardzo zadbany Pracownik zawsze służy pomocą . Pelen asortyment ~ Andrzej S
Obsługa klienta na najwyższym poziomie, bardzo miły sprzedawca, bardzo dobrze traktują klienta czy to przez Facebook'a, czy w samym lokalu. Polecam serdecznie 😁 ~ D.P
Polecam kolegę ze sklepu, bardzo zaangażowany, pomocny i życzliwy. Nie ma się do czego przyczepić! :) Duży plus za luźną atmosferę :) ~ Ally B
sprzedawca zna sie na rzeczy a sklep pelny, robie zakupy od roku i nigdy nic mi sie nie zepsuło naprawde warto ~ ProInk
Naprawdę w porządku sprzedawca, zna się na swojej robocie i potrafi dobrze doradzić. Polecam to miejsce i jeszcze nie raz zawitam! ~ Mr G
Spory asortyment, każdy znajdzie coś dla siebie. Pracownicy zawsze doradzą i nigdy się nie zawiodłem na tym. ~ Tomek M
Niech was nie zmyli wystrój na zewnątrz- w srodku wszystko na tiptop. Obsługa mrga miła, zna sie na rzeczy. Pozdrawiam cieplutko ~ Opod
Świetnie wyposażony sklep, bardzo doinformowany sprzedawca z super nastawieniem do klienta. Na pewno tu wrócę! ~ Ola G
Super sprzedawca, miły, zabawny i zawsze dobrze doradzi, a sklep zawsze utrzymany w czystości. Z pewnością będę tam wracać. ~ Kamila W
Sklep jest bardzo wyposażony, a sprzedawca bardzo pomocny przy wyborze nowego sprzętu. Polecam wszystkim! ~ dejv a
Sklep z dobrym wyposażeniem, sprzedawca miły i pomocny przy wyborze liquidów i nowego sprzętu. Gorąco polecam! ~ Krzychu K

Znajdź nas w mediach społecznościowych